O epilaci

Také Vás již nebaví zdlouhavé, bolestivé a ne vždy šetrné odstraňování chloupků na těle, které musíte tak často opakovat? Nebaví Vás stále bojovat s chloupky na obličeji, na nohách, v podpaží, tříslech nebo jinde na těle? Rozlučte se natrvalo s žiletkou, depilačním strojkem nebo pinzetou a objevte novou revoluční technologii AFT™ – čtvrtou generaci rozšířené technologie pulsního světla (IPL), která Vás zbaví chloupků bezpečně a natrvalo. V naší ordinaci používáme kvalitní přístroj SPA SHR, který je schválen SUKL (státní ústav pro kontrolu léčiv).

V dnešní době je epilace nejpopulárnější a nejvíce rozšířenou procedurou. Nejúčinnější variantou pro trvalou redukci a dlouhodobé odstranění ochlupení je epilace pomocí AFT™ technologie – zdokonalené technologie pulsního světla (IPL). Epilaci je možno provést kdekoliv na těle i na obličeji. Ženy se nejčastěji snaží zbavit nežádoucího ochlupení v oblasti obličeje (oblast horního rtu a brady), třísel, podpaží, předloktí a nohou. Pro muže jsou navíc zajímavé oblasti krku, ramen, hrudníku a zad. Epilace pomocí AFT technologie je ideálním řešením, jak se natrvalo zbavit nekonečných hodin holení, bolestného a nepohodlného vytrhávání chloupků strojkem nebo voskem.

Fotoepilace = při této bezbolestné metodě se používají vysokovýkonné přístroje typu IPL (Intenzivní pulzní světlo), které mají prvotřídní výsledky, avšak vyžadují kvalitní a zaškolenou obsluhu. Tato metoda je bezbolestná a hlavně neinvazivní!  Výhodou oproti LASERU je nižší cena, bezbolestnost a hlavně dlouhodobý efekt.

Bezbolestná trvalá epilace

Spa SHR™ využívá fotoselektivní termolýzu v kombinaci s patentovanou technologií IN-Motion (ošetření v pohybu). Epilace systémem Spa SHR™ je mnohem bezpečnější a efektivnější než předchozí generace tradičních epilačních systémů. Epilaci je možno provést kdekoliv na těle i na obličeji. Spa SHRTM nabízí navíc pro zdokonalení ochrany pokožky revoluční mechanismus kontaktního chlazení. Tato chladící technologie zvyšuje pohodlí a bezpečnost klienta pro bezbolestnou a efektivní epilaci. Kontaktní chlazení kůže umožňuje dodat do chloupků více energie a efektivněji a bezbolestně je tak odstranit. Zákrok přístrojem Spa SHR™ je neinvazivní a po ošetření není potřeba žádná rekonvalescence, pacient se může hned po ošetření vrátit k běžným aktivitám. Klienti popisují pocity u ošetření jako „teplou masáž“.

Epilace IN-Motion

Technologie IN-Motion  společně s kontaktním chlazením pokožky představují průlom v oblasti zajištění pohodlí klienta při ošetření, rychlosti ošetření a efektivity výsledů. Díky homogenní distribuci energie v průběhu pulsu probíhá aplikace plynulým pohybem po ošetřované oblasti, nikoli separovaným přikládáním hlavice, ošetření je díky této technologii rychlejší a je eliminováno riziko neúmyslného vynechání míst. Technologie IN-Motion umožňuje postupné zahřívání pro dosažení požadované teploty pro destrukci folikulu chlupu a tím, společně s integrovaným kontaktním chlazením pokožky, dokonalou ochranu pokožky a minimalizaci rizika poranění nebo bolesti.

Loading