Nejčastější dotazy

JAK FOTOEPILACE FUNGUJE ?

Technologie IPL umožňuje zničení buněk vlasového váčku prostřednictvím výběrové neboli selektivní fototermolýzy. Tmavý pigment, který se nazývá melanin, dodává chloupku jeho zabarvení. Dovede pohlcovat intenzivní pulzní světlo (IPL) pulzního světelného systému nebo laseru. Vlasová pochva se rozehřeje asi na 70 °C, buňky v ní jsou tepelně zničeny a nakonec vypuzeny z těla bez toho, aby byly poškozeny ostatní tkáně. Dojde-li k úplnému poškození, tak z místa už nemůže vyrůst další chloupek, odstranění je proto trvalé.

KOLIK BUDU POTŘEBOVAT OŠETŘENÍ?

Všechny chloupky prochází klidovým a růstovým stádiem. Ošetření zasáhne pouze ty folikuly, které aktivně produkují chloupky v období ošetření. v tomto růstovém stádiu se jich nachází v každé lokalitě na těle určité množství (15–40%). Zbývající folikuly musí nejdříve dosáhnout růstové fáze a potom mohou být teprve efektivně odstraněny. Z toho důvodu musí být ošetření opakováno, dokud všechny folikuly chloupků neprojdou růstovou fází. Ze zkušenosti víme, že bývá potřeba min. čtyř, maximálně osmi ošetření v rozmezí 6 týdnů až 2,5 měsíce.

Klinické studie prokázaly, že je po absolvování série ošetření přístrojem Spa SHR™ dosahováno permanentní redukce ochlupení v ošetřené oblasti 70-85%. Toto procento může být při absolvování dodatečného ošetření ještě vyšší.

JAK DLOUHO OŠETŘENÍ TRVÁ?

Hlavice přístroje je díky technice ošetření v pohybu, tedy plynulým pohybem po ošetřované oblasti a nikoliv separovaným přikládáním hlavice, schopna pokrýt relativně velké oblasti velkou rychlostí. Celková doba ošetření závisí na velikosti ošetřované plochy. Oblast nad horním rtem a podpaží zabere pouze několik minut, nohy mohou vyžadovat až hodinu..

KDO MŮŽE BÝT OŠETŘEN?

Díky unikátním technickým parametrům a chladícímu mechanizmu mohou být efektivně a bezbolestně ošetřeny téměř všechny typy kůže (včetně opálené) a chloupků. Pro dosažení lepších výsledků jsou parametry pro ošetření nastavitelné pro jednotlivé typy kůže, strukturu chlupu a různá místa na těle. Parametry přístroje pracujícího s AFT™ technologií jsou speciálně navrženy tak, aby odpovídaly jednotlivým typům kůže a chlupů a zajišťují tak výjimečně přesné a jemné ošetření.

V JAKÝCH INTERVALECH SE OŠETŘENÍ PROVÁDÍ?

Ideální mezera mezi ošetřením je 1 až 2 měsíce. Interval je nutné dodržovat, jinak může být epilace méně efektivní.

JE OŠETŘENÍ BOLESTIVÉ?

Ošetření přístrojem SPA SHR je bezbolestné.

JE POTŘEBA NĚJAKÁ PŘÍPRAVA PŘED OŠETŘENÍM?

Den před samotným ošetřením je třeba chloupky oholit ne depilovat (tzn. vytrhávat chloupky). Bezprostředně po ošetření není vhodné používat deodoranty ani krémy.

MŮŽE SE DEPILACE PŘÍSTROJEM SPA SHR PROVÁDĚT I V LÉTĚ?

Ano, ošetření je možné provádět také v létě. Bezprostředně po ošetření se nedoporučuje 4 dny přímé opalování ani návštěva solária. V případě slunění používat faktory s vysokým ochranným filtrem.

Brožura pro pacienty:

http://www.spa-line.cz/files/SHR-bro%9Eura%20pro%20pacienty.pdf

Možnost zhlédnutí videa týkajícího se epilace:

http://www.youtube.com/watch?v=AqjmOucC3Pw&feature=player_embedded

http://www.youtube.com/watch?v=lz5wzWz7faA&feature=player_embedded

http://www.youtube.com/watch?v=IzPar9lXW9s&feature=player_embedded

http://www.youtube.com/watch?v=Qn97FvSzpWw&feature=player_embedded

Loading